ul. Wierzbowa 16, 42-400 Zawiercie

Biuro czynne Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Strona główna > Pracodawcy

Pracodawcy

Szanowni Państwo,

Obecna duża niepewność związana z prowadzonymi działaniami wojennymi na Ukrainie oraz ich ogromnym wpływem na gospodarkę, powoduje znaczne problemy w podejmowaniu decyzji kadrowych – związanych z zatrudnieniem nowych pracowników, czy też zwalnianiem starych. Z jednej strony docierają informacje o nadchodzącym kryzysie, z drugiej strony występuje potrzeba ratowania gospodarki, firm rodzinnych, etc.. To wszystko sprawia, że pracodawcy zastanawiają się nad dostosowaniem strategii biznesowych do zmieniającej się wciąż sytuacji.
Możliwość elastycznego dostosowania wielkości zatrudnienia do panujących warunków, duża oszczędność czasu czy budowanie marki pracodawcy to tylko niektóre z zalet, które wynikają ze współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej.

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej Pracodawcy nie mogą sobie pozwolić na podejmowanie pochopnych decyzji, a także nieodpowiedni dobór pracowników.Proponując usługi, dajemy Państwu większą możliwość reakcji w obecnej sytuacji, znalezienia odpowiedniego rozwiązania za pomocą: możliwości obniżenia kosztów pracy, oszczędności czasu oraz stosowania krótszych umów, a co za tym idzie uproszczonego trybu rezygnacji z usług pracownika tymczasowego.

Dobro naszych zleceniodawców oraz pracowników są dla nas najistotniejsze. Oznacza to, że świadczymy serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, co przyczynia się do Państwa sukcesów. Punktem wyjścia są dla nas zawsze Państwa potrzeby.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dalszymi informacjami na temat ARK Agencja Pracy oraz oferowanych przez nas usług prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Zachęcamy również do niezobowiązującego spotkania, podczas którego możemy Państwu przedstawić wszystkie nasze propozycje rozwiązań popartych doświadczeniem mających na celu optymalizację kosztów.

Zapraszamy Państwa do współpracy,
Zespół ARK

Masz pytania?

Porozmawiaj
z ekspertem

ul. Wierzbowa 16,
42-400 Zawiercie

Biuro czynne Pn-Pt: 8:00 - 16:00