ul. Wierzbowa 16, 42-400 Zawiercie

Biuro czynne Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Strona główna > Aktualności

Aktualności

Nasza Agencja Pracy ARK – Diamentem Forbesa

Nasza Agencja Pracy ARK – Diamentem Forbesa

Ark Jobs Sp. o. o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2024. Wyróżnienie to otrzymują polskie przedsiębiorstwa sukcesywnie zwiększające swoją wartość, wyróżniające się dynamicznym rozwojem. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów. Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości.
Renata Pytlarz–Kowalska. Od początku działalności, ARK charakteryzuje profesjonalizm, budowanie z Klientami relacji partnerskich opartych na zaufaniu. To się sprawdziło, szczególnie w ostatnich latach, które nie były łatwe dla naszej branży. Pandemia i wojna wymusiły zdecydowane działania i wdrożenie wielu innowacji. My postawiliśmy na personel i szybko okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Dobrze zgrany i wyszkolony zespół ARK sprostał wyzwaniom. Dziękuję wszystkim klientom za zaufanie oraz całemu zespołowi za ciężką pracę.
Beata Smolarek. Wydaje mi się, że do tego sukcesu przyczyniła się wciąż wzrastająca efektywność i praca zespołu ARK. Jesteśmy zgraną drużyną, która zamiast na rywalizację postawiła na kooperację. Zapewnia to wysoką jakość obsługi klientów nawet w trudnych czasach.
Anna Baran. By nadążyć za szybkimi zmianami niezbędne są szkolenia z zakresu zmian w prawie pracy, prawa podatkowego itp. Tutaj doszukiwałabym się przyczyny naszego sukcesu. Nie ma wśród nas przypadkowych osób, jesteśmy specjalistkami w swojej dziedzinie i to jest nasza siła.
Joanna Zielińska. Nie jest łatwo zbudować dobry, sprawny, kobiecy zespół. Trzeba dużo cierpliwości, empatii i samozaparcia. My potrafimy pracować i bawić się razem. To nas łączy, to nasza siła.
Karolina Koclęga. Oprócz zespołu wydaje mi się, że ważny jest społeczny wymiar działalności ARK. Zyskaliśmy zaufanie nie tylko pracodawców ale tez pracowników, których spora grupa pochodzi z powiatu zawierciańskiego. Chętnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych takich jak: szlachetna paczka, wspieramy domy dziecka, sponsorujemy imprezy sportowe dla najmłodszych.
Katarzyna Naglik: Diamenty Forbsa to dla nas wielka nobilitacja oraz spore zobowiązanie. W przyszłość patrzymy z optymizmem. Mamy nadzieję utrzymać wysoki poziom usług i zwiększać obszar działania. Jesteśmy pełne zapału i gotowe do nowych wyzwań. W naszej firmie kobieca siła ma wyjątkowy wymiar, wymiar serdecznej przyjaźni i wzajemnego zrozumienia.

Nasza Agencja Pracy ARK – Diamentem Forbesa