ul. Wierzbowa 16, 42-400 Zawiercie

Biuro czynne Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Strona główna > Aktualności

Aktualności

Kolejne powiatowe Targi Pracy i Szkoleń za nami

Kolejne powiatowe Targi Pracy i Szkoleń za nami

W Zespole Szkół im. Generała Józefa Bema w Zawierciu odbyły się 24 października kolejne już Targi Pracy i Szkoleń zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu.
Targi Prac stanowią doskonałą okazję dla wszystkich osób poszukujących pracy i do zapoznania się z bogatą ofertą zatrudnieniową lokalnych i regionalnych pracodawców. Uczestnicy targów mogli porozmawiać z przedstawicielami firm i dowiedzieć się, jakie zawody i umiejętności są najbardziej poszukiwane na rynku pracy.
Tradycyjnie jak co roku w targach wzięła udział nasza Agencja Pracy ARK. reprezentowana przez Specjalistki ds. rekrutacji: Katarzynę Naglik i Beatę Smolarek. Nasza Agencja przedstawiła aktualne oferty pracy, materiały promocyjne, dane kontaktowe. Potencjalni pracownicy mogli zostawić swoje CV, ale przede wszystkim bezpośrednio porozmawiać z naszymi specjalistami.
Jak informuje Starostwo i Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu wśród ofert znalazły się m.in: oferty pracy w kraju i za granicą, oferty edukacyjne, oferty szkoleń zawodowych. Można było skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, porad specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Państwowej Inspekcji Pracy.
Dla młodzieży była to szczególna okazja, aby już teraz zdobyć niezbędne informacje na temat swoich potencjalnych ścieżek kariery oraz wyboru kierunku studiów.
Targi objęte były Honorowym Patronatem Starosty Zawierciańskiego Gabriela Dorsa.

Kolejne powiatowe Targi Pracy i Szkoleń za nami